Flaga Polski Flaga Wielkiej Brytanii zamów kurs

Szukasz taksówki w Rzeszowie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zależy Ci na maksymalnym komforcie, szybkości i bezpieczeństwie przejazdu?

Zadzwoń

Taxi Rzeszów jest profesjonalną firmą transportową, która oferuje szybkie, bezpieczne i komfortowe przejazdy na terenie Rzeszowa i okolic. Z nami możesz zamówić taksówkę przez telefon lub stronę internetową. Zapewniamy konkurencyjne ceny, miłą obsługę i nowoczesne samochody.

Nasza usługa polega na zapewnieniu Państwu taksówki na dowolny adres w Rzeszowie i okolicach. Możemy obsłużyć zarówno pojedyncze kursy, jak i stałe zlecenia. Nasze taksówki są wyposażone w nawigację GPS, klimatyzację, radio i terminal płatniczy. Nasza flota składa się z samochodów różnych marek i klas, dostosowanych do potrzeb naszych klientów.

Sposób płatności: gotówka, karta lub przelew.

Aby skorzystać z naszej usługi, wystarczy zadzwonić na numer 731-319-054, lub wejść na naszą stronę www.taksowka-rzeszow.pl i podać adres odbioru i docelowy, a także preferowaną godzinę i rodzaj samochodu. Nasz dyspozytor potwierdzi zamówienie i poda orientacyjną cenę przejazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ceny w przypadku nieprzewidzianych okoliczności, takich jak korki, objazdy lub awarie. W takim przypadku poinformujemy Państwa o tym niezwłocznie.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Mamy nadzieję, że spełni ona Państwa oczekiwania i zapoczątkuje owocną współpracę. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Z poważaniem,
Taksówka Rzeszów

Oferujemy

zamawianie przejazdów terminowych

obsługa imprez (wesela itp.)

dowóz i odbiór dzieci ze szkół

zakupy na telefon

możliwość przewozu zwierząt

pomoc w uruchomieniu samochodu

odprowadzenie auta

realizujemy przejazdy krajowe i zagraniczne

płatności bezgotówkowe