Flaga Polski Flaga Wielkiej Brytanii zamów kurs

O nas

Znamy Rzeszów jak własną kieszeń i wiemy, jak szybko i bezpiecznie dowieźć Cię do celu. Dbamy o komfort i satysfakcję naszych pasażerów, dlatego nasze taksówki są zawsze czyste, zadbane i klimatyzowane. Oferujemy konkurencyjne ceny i różne formy płatności, w tym kartą lub telefonem. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz taksówki na lotnisko, zakupy, imprezę czy podróż służbową, możesz na nas liczyć. Zadzwoń do nas lub zamów taksówkę przez naszą stronę internetową i przekonaj się sam, dlaczego jesteśmy najlepszą firmą taksówkarską w Rzeszowie.

Taxi Rzeszów - informacje o naszej firmie taksówkarskiej

Dlaczego my

1

Nasza załoga to grupa profesjonalnych i doświadczonych kierowców, którzy zawsze służą pomocą i radą naszym klientom.

2

Kierowca taxi musi dbać o swoją reputację i zadowolenie klientów. Wygoda i bezpieczeństwo to dwa czynniki, które wpływają na to, czy pasażer wybierze Firmę Taxi Rzeszów ponownie lub poleci ją innym.

3

Jest to karta, która umożliwia korzystanie z rabatów i promocji. Aby otrzymać taką kartę, należy spełnić określone warunki, takie jak częstotliwość korzystania z usług, wysokość wydatków lub rejestracja w programie lojalnościowym. Karta stałego klienta może być plastikowa lub papierowa.